3 Mayıs 2018 Perşembe

Anneler Günü İçin Hediye Önerileri

  Anneler günü yaklaşırken kafalarda hep şu soru oluyor "Anneler günü ne zamandı" ? Anneler günü Mayıs ayının ikinci haftası Pazar günü kutlanır.Bu yıl anneler günü 13 Mayıs Pazar gününe denk geliyor.Bu sorunun cevabını aldıktan sonra akıllara gelen ikinci soru ise anneme ne hediye alsam? Sizler için araştırıp birbirinden farklı hediye önerileri hazırladım.Akla ilk gelen klasikleşmiş hediye önerisi Parfüm almak olabilir ama tabiki sizlere bunu önermiyorum.

     Annenizi en iyi siz tanırsınız.Nelerden hoşlanır ? Nasıl bir hediye onu mutlu eder yine en iyi siz bilirsiniz.Annenizin ilgi alanına yönelik kategoriler şeklinde sizlere hediye önerileri hazırladım.Hediye almadan önce gelin önerilerime bir göz atın.

                       Evinin dekorasyonuna önem veren anneler için neler alınabilir? 

Önce klasik olan bir fikir ile başlayalım önerilerimize.Çerçeve ! Ama mümkünse içi boş olmasın.Anneniz ile birlikte çekilmiş güzel bir fotoğraf çok ince bir hediye olabilir.
Dekorazon çerçevee

                      Anne ve çocuğu simgeleyen biblo da çok tatlı bir hediye olabilir.Linens-biblo
           Çıtayı biraz daha yükseltelim derseniz kahve makinası da çok hoş bir hediye olabilir.Bu konuda da Arçelik kahve makinası en iyi önerilerden.
Hepsiburada-arçelik kahve makinası

Nevresim takımı,yatak örtüsü,güzel bir duvar saati, yemek seti,bardak takımı...Öyle çok hediye alternatifi var ki ihtiyacınıza,bütçenize ve zevkinize göre seçmek tamamen size kalmış

                Dış görünüşüne önem veren anneler için3

Annenizin ve sizin isminizin başharflerinin olduğu bir kolye orijinal bir hediye olabilir.Takı takmayı seven dış görünüşüne önem veren bir anneniz varsa bu hediyeyi çok sevecektir eminim.

Lidyana -kolyeHediye alırken kıyafet seçimi yapmak her zaman risktir.Bu konuda annenizin zevkine çok iyi hakim olmanız ve bedenini çok iyi biliyor olmanız en önemli kısım.Eğer bu riski göze alıyorsanız gömlekte güzel bir fikir olabilir.
Mango-gömlek
Tabi bunu gömlekle sınırlandırmayıp ceket,etek,pantalon gibi öneriler ile çeşitlendirebiliriz.

Rayban-güneş gözlüğü
Dış görünüşe önem veren bir anneniz varsa ve üstelik yaz da geliyorken güneş gözlüğü de güzel bir fikir olabilir.

Kitapkurdu bir anneniz varsa size güzel tatlı bir kitap önerisi veriyorum o zaman
Yıllar önce okumuştum bu kitabı "Meğer annem haklıymış" Çok tatlı güzel bir kitaptı. Annenize böyle bir kitap hediye edebilirsiniz :) Yüzünde okurken güzel bir tebessüm olacağına eminim..
Birde sadece bir çiçek yeter diyenler çıkabilir :) Bu da en kolay hediye tercihidir ve annenizin gönlünü fethedebilir.Üstelik yoğun bir iş temponuz var ve hediye almaya zamanınız yoksa girin çiçeksepetini verin siparişinizi gitsin :)

çiçeksepeti                     Bu hediye önerilerimi sizlerde çeşitlendirebilirsiniz tabiki. Herşey maddiyatta değildir para verilmeden de güzel bir hediye verilebilir.Mesela 13 Mayıs Pazar sabahı kahvaltıyı bu sefer anneniz değilde siz hazırlayın ve annenizi yanağından öperek uyandırın.Ne kadar güzel geleceğini tahmin bile edemezsiniz.Yada o gün anneniz ile birlikte yürüyüşe çıkın onunla güzel bir vakit geçirin.Bazen güzel paylaşımlar en büyük hediyedir.

2 yorum: