2 Ağustos 2017 Çarşamba

Pixers Desenleri ile Evinizi Canlandırın

Yaşam alanınızı yenilemek mi istiyorsunuz? Düz renkli , enerjisi olmayan duvarlardan sıkıldınız mı ? Oturduğunuz mekana yeni bir soluk getirmek için ne duruyorsunuz ?Pixerstick duvar kağıtları ile tanışın.


İç mekan tasarımlarında son zamanlarda en popüler uygulama duvar kağıtları.Pixerstick duvar kağıtları ile yaşadığınız mekanı tekdüzelikten kurtarıp istediğiniz bir görünüme sokmak mümkün.


Duvar kağıdı uygulamalarında en zorlanılan kısım ise desen seçimi.Desenleri seçerken dikkat etmeniz gereken en nemli nokta seçtiğiniz desenin yaşadığınız alan ile bütünlük oluşturması.Bu noktada Pixers birbirinden farklı milyonlarca desen ile imdadınıza yetişiyor !


Yaz mevsiminde olmamıza rağmen geçtiğimiz günlerde yaşanan ve  kışı aratmayan hava şartları doğaya verdiğimiz zararın en büyük göstergesi! Bu yüzden bazı firmalar üretimleri esnasında doğa dostu teknolojiler kullanıp üretimlerini bu hassasiyet doğrultusunda gerçekleştiriyor.Pixers da doğaya kulak veren firmalardan biri.Pixers çevreye ve insan sağlığına önem veriyor.


Pixerstick ,kullandığı malzemede benim en çok dikkatimi çeken nokta istediğimiz zaman duvardan kolayca söküp başka bir duvara rahatlıkla yapıştırabilmemiz oldu.

Haydi gelin sizin için seçtiğim , evinizin dekorasyonunda size ilham vereceğini düşündüğüm desenlere bir göz atın.


3 yorum:

  1. mermer desenli olanı güzelmiş ama diğerleri yani çoğu gözümü yorar sürekli baksam..

    YanıtlaSil
  2. Merhaba yazılarımın konusu diyet olsada bu aralar gündemim dekorasyon çünkü taşınıyorum. Göselleriniz çok güzel takipte olacağım. www.fikrifit.com

    YanıtlaSil
  3. ben de çok düşünmüştüm böyle bir uygulama yapmayı,gerçekten çok güzel duruyor araştırmıştım bir ara..

    YanıtlaSil