30 Aralık 2015 Çarşamba

Carrefoursa'da Kozmetik Ürünlerinde %50 İndirim Fırsatı

Herkese merhaba...
Blogumu takip edenler iyi bilirler ki sevdiğim,hoşuma giden indirim haberlerini zaman zaman paylaşırım.Şimdide sizlere kaçırılmaması gereken güzel bir indirim haberi vericem.Bu habere en çok kozmetik meraklıları sevinecektir eminim.Yılbaşı alışverişi için Carrefoursa'ya gitmiştim ve bir reyonda kozmetik ürünlerinin yığılı olduğunu üstüne bir de %50 indirim olduğunu görünce hemen yanında bittim ve epey bir vakit harcadım :) Çok şey aldığımdan değil tamamen ürünlere olan merakımdan :) Tabi bir bayan olarak o reyondan birşeyler almadan çıkmak olmaz.Biz bayanlara yakışmaz yani bu davranış.Emin bana hak verip katılıyorsunuzdur değil mi bayan arkadaşlarım :) Hangi ürünler indirimde ? Hangi ürün ne kadara düşmüş merak ederseniz buradan inceleyebilirsiniz.Ürünlerin üzerinde belirtilen fiyatların %50'si şeklinde hesaplamalısınız.(Sitede)
Bu alışverişten aldıklarımı da  bir kaç gün içerisinde paylaşıyor olacağım takipte kalın :))İndirim haberlerimi seviyor musunuz ? Aranızda takip eden var mı ? Bir ses soluk verin bakiiimmm :)))

4 yorum:

 1. İndirim haberlerin süper! CarrefourSA'ya gitmek şart oldu o zaman ^^

  YanıtlaSil
 2. bana CarrefourSA çok uzak allahım yıkıldım :( bu arada blogunuzu izlemeye aldım tasarımı çok şirin bende beklerim bloguma :)

  YanıtlaSil
 3. akşam uğrayayım bakayım gerçi benim oradaki küçük ama bulurum bir şeyler yine de..

  YanıtlaSil
 4. çok iyi oldu bu ya :) sağ ol canım

  YanıtlaSil