16 Kasım 2015 Pazartesi

Essence Make Me Brow Kaş Maskarası


Essence firması ile geçtiğimiz günlerde güzel bir çekiliş yapmıştık.Çekilişimin sonucunu bir kaç gün içerisinde açıklayacağım.Ama bundan önce size biraz Essence firmasından bahsetmek istiyorum.
Gratislerde satışı yapılmakta olan Essence ürünlerini ülkemize Eczacıbaşı getirdi.Ben de Essence'i önce Stay naturel concealer sayesinde tanıdım.Gözaltı morluklarından müzdarip biri olarak oldukça memnun kaldığım bir ürün olmuştu.Hatta Stay Naturel Concealer nasıl bir ürün buradaki yazımda anlatmıştım. Bu çekilişim sayesinde de Essence'in yeni ürünlerini deneyimleme fırsatım oldu.Tatlı firma sahipleri çekilişi düzenlediğim için bana da makyaj ürünlerinin bulunduğu bir makyaj çantası göndermişti.Bu makyaj çantasının içerisinde Make me brow kaş maskarası da vardı.
Son zamanlarda belirgin ve kalın kaş yapısı oldukça moda oldu.Hatta kaş kontörü uygulamaları da arttı.Ben kaş kontörü yaptırmayı pek düşünmüyorum fakat bu tarz ürünler kullanarak kaşlarımı daha belirgin ve daha güzel gösterebilirim.Essence make me brow kaşlarımdaki boşlukları güzel bir çekilde dolduruyor.Kaş jelini uygularken fırçası adeta tarak görevi görüyor ve kaşlarımı daha düzgün bir hizaya sokuyor.Benim kullandığım 01 numarası.Essence Make Me Brow'un Siyah ve koyu kahverengi olanı da mevcut.
Ürün kuruduktan sonra kaşlarımda herhangi bir sertleşme olmadı.Ya da topaklanma oluşmadı.Bu yüzden oldukça memnun kaldım.Abartılı makyajı sevmeyen ben artık her makyaj uygulamamda kaşım için make me brow kaş jelini kullanır oldum.
Fiyat olarak da bir araştırma yaptım.Tüm essence ürünlerinde olduğu gibi fiyatı da oldukça uygun.7 tl gibi bir fiyata satılmakta.Daha önce de belirttiğim gibi Gratislerde bulabilirsiniz.
Siz bu ürünü kullandınız mı ? Kullandıysanız memnun kaldınız mı ? Yorumlarınızı bekliyorum :)
12 yorum:

 1. fena değil bence de daha yeni aldım ...

  YanıtlaSil
 2. kesinlikle kaşları belirgin göstermede süper :)

  YanıtlaSil
 3. Ben de severek kullaniyorum bu ürünü :) Baska sevenler de görmek mutlu etti beni

  YanıtlaSil
 4. fiyatına göre etkisi iyi ama ben far şeklinde olanları daha etkili buluyorum.

  YanıtlaSil
 5. kaş maskarası kullananlara uygun bir alternatif seviyorum essence :)

  YanıtlaSil
 6. Ben de bu ürünü nihayet bulabildim. Yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum. Çok memnunum :)

  YanıtlaSil
 7. Çok uygunmuş fiyatı, denenebilir.

  YanıtlaSil
 8. Sabitlemek için güzel gibi duruyor :)

  YanıtlaSil
 9. fiyatı gayet uygun, güzel görünüyor

  YanıtlaSil
 10. fiyatı bana da çok uygun geldi, bu arada blogunuzu çok beğendim, takipteyim. ben de beklerim :)

  YanıtlaSil
 11. fiyatına göre başarılı bir ürün ama bulması çok zor :)

  YanıtlaSil
 12. bulabilsem kullanacağım ama ne zaman gitsem yok ^^

  YanıtlaSil