22 Haziran 2015 Pazartesi

Splat Love Serisi Diş Macunu Nasıl Bir Ürün?


Splat diş macunu ürünlerini denemeye ve fikirlerimi sizlerle paylaşmaya devam ediyorum.Daha önce buradaki yazımda sizlere Splat armydent diş macununu yorumlamıştım.Şimdide Splat Love 'dan bahsetmek istiyorum.Gelin bu piyasalara  yeni giren diş macununu yakından tanıyalım.
Splat Love dış görüntüsüyle benim fazlaca dikkatimi çeken bir ürün oldu.Sıradan diş macunu görünümünden uzak bir hali var yani .Sizce de dış görünüşü dikkat çekici değil mi ? 
Splat Love kalite anlamında benim için orta ayarda bir diş macunu oldu.Dişlerimi beyazlatması, ağzımıza ferahlık vermesi açısından da çok çok iyi olduğunu söyleyemem.Bu yüzden orta ayarda bir ürün olduğu için bu ürünü bir daha alır mıyım ? Pek emin değilim .

2 yorum:

 1. Merhaba, sitenizi çok beğeniyoruz. Sitemizin ziyaretçileri de blog sitenizden överek bahsediyorlar. Sizleri de "Türkiye'nin En Sevilen Blogları" arasında görmek isteriz. www.Seviliyo.com 'a blogunuzu eklerseniz çok seviniriz. Blog sitenizi eklemek için lütfen tıklayınız.

  YanıtlaSil
 2. Blogum Harika etkinliği ile siz de blogunuzla kazanmaya aday olun. Web sitenizi tanıtın, promosyon ve ödüller kazanın. Sponsorlarımızın desteği ile bloglar arası etkinlik yarışmamızı 2017 Eylül tarihi içerisinde düzenliyoruz; şimdi siz de harika bloglar dünyasına katılın. Detaylı bilgiyi web sitemizden öğrenebilirsiniz. İlginiz ve desteğiniz için teşekkürler!


  Web : http://www.blogumharika.com
  Mail: iletisim@blogumharika.com
  Tel : +902123127066

  YanıtlaSil