20 Kasım 2016 Pazar

İrem Derici Fahriye Evcen'e Karşı

İrem Derici Fahriye Evcen'e karşı ! Birinci belli şekerim ikinci kim :) Fahriye Evce bu sezon Koton'un reklam yüzü oldu ! Koton ürünlerini zaten çok severdim Fahriye Evcen'in üzerinde gördükçe daha da beğenir oldum ! Hatun kıyafeti taşıyor arkadaş !  O güzellik o alım o çalım aman aman ( Estetik olsa da )

Birde Defacto'nun reklam yüzü var tabi ! İrem Derici ... Keşke hep şarkı yapsa ! Tamam zayıfladın kabul ! Fahriye Evcen kadar olmasada kıyafetleri de üzerinde güzel taşıyorsun o da kabul ! Zaten sözüm sana değil ! Yahu bu kadar benzer reklam müziği bu kadar benzer çekimler olur mu hiç ! Allah'ım jean jean çıkacak nedir yahu ! İrem Derici zaten itici bir unsur orda bir de reklam müziği eklenince hiç olmuyor ! Yani rakibiniz Koton ve Fahriye Evcen ! Daha yaratıcı olmalıydınız ;)
Son olarak ne diyoruz reklamın iyisi kötüsü olmaz ...Bak kötü reklam nasıl konuşturuyor ;)

1 yorum:

  1. :) Bende fahriye Evcen in koton reklamını beğendim . Biraz farklılık olması lazım . Jean reklamında olduğu gibi Serenay'ın eski sevgilisi Çağatay başka bir jean reklamında , serenay şuan ki sevgilisi ile aynı jean reklamında gibi gibi ...

    YanıtlaSil

Bunlarda İlginizi Çekebilir